Nagrada za učiteljicu Dijanu Dvornik i 3.c razred

Autor: Fadila Zoranić, 26. 11. 2016.

Foto: Vladimir Dugandžić

U petak 25.11.2016. predstavnici trgovačkog lanca Emmezeta razveselili su učenike 3.c razreda s prijenosnim računalima, koje su im uručili kao nagradu na osvojenom natječaju u rujnu 2016.

Podsjećamo, pod vodstvom svoje učiteljice Dijane Dvornik, učenici su pobjedili na natječaju koji organizira ovaj trgovački lanac u suradnji s Biotekom, s projektom "Evo, veliki svite, ča bi od škovaca učinilo dite!" U konkurenciji od 248 prijavljenih projekata iz cijele Hrvatske, oni su jedan od tri pobjednička razreda!

Čestitamo učiteljici i učenicima!