Job-shadowing u Pragu

Autor: Fadila Zoranić, 30. 3. 2017.

Sanja Čagalj, ravnateljica škole, zajedno s pedagoginjom Fadilom Zoranić i učiteljicom razredne nastave Vini Ballarin, tijekom prošlog tjedna bile su na stručnom usavršavanju u Pragu, u školi Zakladni skola Lupacova. Usavršavanje je dio Erasmus+ projekta U potrazi za kvalitetom/Traccing for qualityu,  u aktivnosti KA1 , za koji je škola dobila sredstva na natjčaju Agencije za mobilnost i programe EU. Ovo je prvi  (job-shadowing) posjet, od ukupno tri planirana projektom. U školi Zakladna skola Lupacovka tim je učio na koji način koristiti ICT u nastavi. Osim posjeta školi, djelatnike  je primila dogradonačelnica Praga 3, Mgr. Jaroslava Sukova  te bivši ravnatelj škole Milan Hausner a posjet Vijećnici pratili su i novinari. Više na linku:

UPISI U SREDNJU 2017./2018.
UPISI 2017./18.

Provođenje kampanje "I ja želim čitati" u našoj školi možete pogledati ovdje