U POTRAZI ZA KVALITETOM

Autor: Fadila Zoranić, 28. 10. 2017.

U sklopu Erasmus+ projekta škole Tracing for quality, ravnateljica Sanja Čagalj te učiteljice Nina Stričević i Ivana Bokavšek tijekom prošlog tjedna bile su u poljskoj privatnoj dvojezičnoj školi Mentis, u job-shadowing aktivnosti. Posjetile su obje Mentis škole (ul. Słodka 2,   ul. Piwoniowa 18)  gdje su ih svečano primili ravnatelji Mr Jarek Gorczyca i Monika Wikiera. Nakon upoznavanja s kurikulumom škole,  s organizacijom i ponudom izvannastavnih aktivnosti i projekata, medupredmetnih tema, načinom razvijanja poduzetništva te načinom provjere rezultata znanja. Hospitiranjem u nastavnom procesu upoznale su se s metodologijom rada,  koristenjem tehnika drame u poucavanju - pantomime, ucenje kroz pokret i igru, CLIL metodom  te s radionicama komunikacije koje se provode u skoli.

Poduženi boravak

Program produženog boravka