Na ramenima moga tate

Autor: Fadila Zoranić, 31. 10. 2017.

Katehetski ured Splitsko-makarske nadbiskupije organizirao je natječaj literarnih i likovnih radova učenika osnovnih i srednjih škola na temu „Na ramenima moga tate“, u povodu Godine očinstva i ususret Trećem nacionalnom susretu hrvatskih katoličkih obitelji. Od mnoštva pristiglih radova dva prosudbena povjerenstva napravila su izbor najboljih radova koji su uvršteni u zbornik učeničkih radova „Na ramenima moga tate“.

S posebnim zadovoljstvom ističemo da je rad Kaje Grubišić nagrađen kao treći najbolji rad od svih literarnih radova u kategoriji od 1. do 4. razreda. Čestitke našoj Kaji i ostalim učenicima.

U Zborniku je objavljeno 260 literarnih i 64 likovna rada iz različitih osnovnih i srednjih škola Splitsko-makarske nadbiskupije, Dubrovačke biskupije i iz Hrvatskih katoličkih misija u Njemačkoj.  Ponosimo se učenicima čiji se radovi  nalaze u zborniku.  A to su učenici: Sara Stipić 4.a, Kaja Grubišić 4.a, Ivona Bitunjac 6.b, Barbara Banić 6.b., Ana Dželalija 7.b, Josip Mehić 8.a, Ivon Markanović,  3. a (likovni rad), Viktor Bačić 3.a (likovni rad)

Poduženi boravak

Kako prirediti zimnicu?