Mali volonteri Osnovne skole Spinut

Autor: Sanja Čagalj, 5. 12. 2017.

Mali volonteri Osnovne skole Spinut, ucenici 4.a,  danas su posjetli male prijatelje, korisnike splitskog Caritasa i poklonili knjige i slikovnice prikupljene u humanitarnoj akciji Od srca srcu. Zahvaljuju se svim uciteljima, ucenicima skole i njihovim roditeljima te ravnateljici na suradnji.

Mali volonteri 4.a

Mali volonteri Osnovne skole Spinut (ucenici 4.a) danas su posjetli male prijatelje, korisnike splitskog Caritasa i poklonili knjige i slikovnice prikupljene u humanitarnoj akciji Od srca srcu.

Mali volonteri 4.a