Međuškolska vjeronaučna olimpijada

Autor: Sanja Čagalj, 2. 2. 2018.

Međuškolsko natjecanje iz vjeronauka za osnovne škole u Splitsko-makarskoj nadbiskupiji održano je 31. siječnja 2018. godine u našoj školi.

Našu Školu predstavljali su učenici: Antonio Šimundža (8.c), Ira Ercegovac (8.c), Nika Bašić (8.c) i Ivona Bitunjac (6.b). U Konkurniji od sdam škola, naši učenici zauzeli su prvo mjesto. Čestitamo učenicima i mentorici Ružici Maleš.

Tema natjecanja bila je: Kršćani na putu dijaloga. Na natjecanju je sudjelovalo 56 ekipa od četiri učenika.

Najveći broj bodova – 352 – osvojila je ekipa OŠ „1. listopada 1942.“ iz Čišle koju je pripremala Ljubica Tabak. Drugo mjesto osvojila je ekipa OŠ „Ostrog“ iz Kaštel Lukšića pod vodstvom Ane Biliškov s 339 bodova, a na trećem mjestu je ekipa OŠ „Spinut“ iz Splita koju je pripremala Ružica Maleš s 331 osvojenim bodom.

Čestitamo našim učenicima na uspješnim rezultatima i želimo im puno uspjeha na nadbiskupijskom natjecanju, koje će se održati 27. veljače u Osnovnoj školi „Josip Pupačić“ u Omišu.

Ljestvica_Males_Ruzica_(6).docx (15.65 KB)

Poduženi boravak