Natjecanje u plivanju

Autor: Katarina Sablić, 12. 12. 2019.

Gradsko/županijsko natjecanje u PLIVANJU za učenike osnovnih i srednjih škola, održano je u utorak 10.12.2019. na bazenu u Poljudu.

Naša škola sudjelovala je u muškoj i ženskoj konkurenciji a prijavilo se 9 osnovnih škola iz Splita i županije.

Ekipu sačinjava osam plivača/ plivačica i natječu se u disciplinama:

• 50 m slobodno
  • 50 m leđno
  • 50 m prsno
  • 50 m leptir
  • štafeta 4x50 m mješovito
  • štafeta 4x50 m slobodno

Učenice OŠ Spinut osvojile su  PRVO mjesto i plasirali se na Državno natjecanje koje će biti održano krajem siječnja 2020. Nastupile su u sastavu:

Jelena Butić, Lana Mihanović, Nina Višić, Marina Barčot, Ivona Bitunjac, Luna Grubišić, Mila Košta, Korina Klarić i Ingrid Škoko

Učenici su osvojili ČETVRTO mjesto a plivali su: Dani Vukašin, Luka Eterović, Toma Smirčić, Marino Alfirević, Alan Sladojević, Viktor Bačić,

Marul Boko i Ivano Arić.

Voditeljica: Jasenka Bracanović-Grizelj