Zaključak o oslobađanju plaćanja troškova org. programa PB ( COVID-19)

Autor: Sanja Čagalj, 1. 4. 2020.

NOVO - 6. 04. 2020.

Nakon Odluke Osnivača trošak za program produženog boravka u ožujaku 2020. god. je 364 kn.

Trošak marende iznosi 50 kn.

( za preplaćeni iznos umanjit će se slijedeća rata . Ako se ne organizira nastava u ovoj  školskoj godini  preplaćeni iznos prebacit ćemo na vaš tekući račun)

POŠTOVANI RODITELJI/SKRBNICI,

potrebno je korigirati trošak produženog boravka prema Zaključku koji je donio Grad Split 24. ožujka 2020. god. o oslobađanju plaćanja troškova org. programa ( 250,00 kn mjesečno) u osnovnim školama kojim je osnivač Grad Split za vrijeme uspostave nastave na daljinu. Čekamo daljne upute osnivača Grad Split.

Naime,

korisnicima programa produženog boravka koji su uplatili iznos od 500,00 kn za mjesec ožujak 2020.  novci će se refundirati u travnju 2020. ili umanjiti iznos  uplatnice nakon povratka djece u školu.

Od travnja 2020. roditelji prema Zaključku https://www.split.hr/clanak/vrtici-i-produzeni-boravak-ne-placaju-se-od-19-ozujka  nisu obavezni plaćati troškove programa produženog boravka dok traje nastava na daljinu.

Molimo roditelje/skrbnike koji nisu platili ranije mjesece da podmire svoje obaveze.