Rezultati natjecanja Dabar 2020.

Autor: Katarina Sablić, 23. 11. 2020.

Od 9. do 13. studenoga održano je Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Škola Spinut sudjeluje po drugi put na ovom natjecanju, sa 26 prijavljenih učenika. Koordinatorica natjecanja je učiteljica matematike Katarina Sablić, u suradnji s učiteljicom matematike Vesnom Korlaet i učiteljicama Vini Ballarin i Dijanom Dvornik.

Svaki učenik je sudjelovanjem (rješavanjem testa i ispunjavanjem ankete) ostvario pravo na digitalnu značku i diplomu koju može preuzeti u sustavu za natjecanje.

Od ukupno 36 491 sudionika  natjecanja Dabar, čak 15 učenika Osnovne škole Spinut pozicioniralo se u prvih 10% najboljih. Oni će dobiti posebnu značku i diplomu.

MiliDabar

• Jan Grgić Martin
  • Ivona Luketin
  • Nora Ninković
  • Bepo Tomaš
  • Luka Vrvilo
  • Marko Bačić
  • Franka Jajac
  • Niko Milat
  • Petra Radić
  • Petra Kuzmanić
  • Lara Uljević

KiloDabar

• Marko Barišić
  • Viktor Bačić

MegaDabar

• Toma Šarić
  • Bepo Uljević

Čestitke svim natjecateljima i njihovim mentoricama na sudjelovanju i ostvarenim rezultatima!