eTwinning projekt-UMJETNIK I JA

Autor: Anica Bašić, Meri Rajčić, 10. 3. 2022.

Umjetnik i ja jednogodišnji je projekt s mogućnošću obnavljanja i produljenja ukoliko se pokaže interes članova eTwinning zajednice. Namijenjen je svim zainteresiranim učiteljima, a posebno učiteljima koji unutar svoje satnice provode Likovnu kulturu.U projektu sudjeluje nekoliko gradskih i prigradskih osnovnih škola na području Splita i okolice. Našu školu predstavlja učiteljica LK Anica Bašić Tijekom projekta učenici će upoznavati različita povijesno- umjetnička razdoblja te će pronalaziti inspiraciju za svoje likovne uratke u odabranim umjetničkim djelima. Izložbe će biti izrađene u formi IKT- korištenjem digitalnih alata.