NATJECANJE U KOŠARCI ZA UČENICE OSNOVNIH ŠKOLA GRADA SPLITA

Autor: Meri Rajčić, 2. 5. 2022.

Natjecanje u košarci za učenice 5/6 razreda osnovnih škola grada Splita, održano je u petak, 29.4. i subotu 30.4.2022. U Komercijalo-trgovačkoj školi. Naše učenice bile su najbolje. Ovom pobjedom stekle su pravo nastupa na regionalnom natjecanju kao predstavnik grada Splita.

Prvu utakmicu odigrali smo protiv OŠ Trstenik s rezultatom 44:6 a zatim smo pobijedili oš Lučac rezultatom 25:13. U zanimljivoj i dinamičnoj finalnoj utakmici pobijedili smo učenice OŠ Ravne Njive i zasluženo osvojili naslov prvakinja.

Ekipu OŠ Spinut predstavljale su: Nika Grubnić, Bruna Mrčela, Riva Negotić, Nina Boboš, Marita Modrić, Korina Brodarić, Nađa Nikolić, Katarina Klančnik.

Čestitamo našim učenicama i njihovoj mentorici profesorici Jasenki Bracanović Grizelj na ostvarenom uspjehu!