GRADSKO NATJECANJE U ATLETICI

Autor: Meri Rajčić, 9. 5. 2022.

Muška atletska ekipa naše škole osvojila je 3. mjesto na gradskom natjecanju koje se održalo 11.4. na ASK-u. Zbrajali su se rezultati iz svih disciplina (skok u dalj iz zaleta, skok u vis, bacanje vorteksa i kugle te trkačke discipline: sprint na 100m, 300m te izdržljivost za najhrabrije na 800m te štafeta 100m, 200m, 300m i 400m). Za uspjeh zaslužna je cijela ekipa, ali možemo istaknuti najbolji rezultat i prvo mjesto u bacanju kugle koji je postigao Luka Eterović  i drugo mjesto u sprintu na 100m kojeg je postigao Marko Stijepić.

U štafeti smo također postigli 3.mjesto kojeg su otrčali Marko Stijepić, Luka Eterović, Adrian Novak i Lovre Lipanović. Još su se natjecali u bacanju vorteksa Duje Katunarić te skok u dalj Marin Tvrdić i skok u vis Luka Višnjić.

Za najtežu disciplinu žrtvovao se na 800m Đivo Pregelj.

Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici Mireli Biočić na sudjelovanju i brončanoj medalji !