UČENICI- PODUZETNICI U GOSPODARSKOJ KOMORI

Autor: Fadila Zoranić, 15. 10. 2016.

U sklopu nastave talijanskog i njemačkog jezika, a u cilju razvoja poduzetničke kompetencije učenika i promicanja važnosti učenja stranih jezika, učenici OŠ Spinut iz Splita, zajedno sa svojim profesoricama Marinom Travnikar i Anamarijom Sabatini, posjetili su Hrvatsku gospodarsku komoru u Splitu gdje su predstavili svoje ideje o mogućnosti unaprjeđenja turističke ponude u našem gradu. Ideje osmišljenje razrednim timskim radom predstavili su putem prezentacije projekta pod nazivom Jezici i poduzetništvo.Također , posjetom Komori imali su priliku, iz prve ruke, saznati sve što ih zanima iz područja gospodarstva te se upoznati s radom ove gospodarske institucije.

Ponosni smo što nas je pratila Slobodna Dalmacija. Evo članka koji je izašao jučer u  dnevnim novinama:

.