Međunarodni dan čitanja naglas

Autor: Diana Nikolić, 7. 3. 2017.

U knjižnici OŠ Spinut je obilježen Međunarodni dan čitanja naglas.

Učenici 7.r. Margarita Šunjić i Antonio Šimundža te učenica 8.r. Gabriela Bošnjak su čitali naglas priču "Mačke naopačke" učenicima 1. razreda i priču "Crvena bojica" učenicima 2. razreda. Učenici 1.razreda su nakon slušanja priče crtali naslovnicu priče. Učenici 2.razreda su nakon slušanja priče rješavali kviz o priči te također crtali naslovnicu.

Likovni radovi učenika su izloženi u holu škole te u učionicama učenika 1. i 2. razreda. Učenici su rado sudjelovali – pomno slušali priču i ilustrirali naslovnicu priče te su izrazili želju družiti se ponovno u školskoj knjižnici.

Zdravstveni odgoj