Dabar 2019.

Autor: Katarina Sablić, 20. 11. 2019.

Od 11. do 15. studenoga održano je Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Škola Spinut sudjeluje po prvi put na ovom natjecanju, sa 47 prijavljenih učenika. Koordinatorica natjecanja je učiteljica matematike Katarina Sablić, u suradnji s učiteljicama matematike Vesnom Korlaet i Anitom Papić.

Svaki učenik je sudjelovanjem (rješavanjem testa i ispunjavanjem ankete) ostvario pravo na digitalnu značku i diplomu koju će od 18. studenoga moći preuzeti iz sustava za natjecanje. Anketa je dostupna do 24. studenoga.

Od ukupno 24769 sudionika  natjecanja Dabar, deset učenika Osnovne škole Spinut pozicioniralo se u prvih 10% najboljih. Oni će dobiti posebnu značku i diplomu.

MiliDabar

• Marko Barišić
  • Marko Bačić
  • Franka Jajac
  • Lara Uljević

KiloDabar

• Jan Mateljan
  • Lovre Jurišić
  • Toni Bubrić
  • Bepo Uljević
  • Marko Debak

MegaDabar

• Toma Šarić

Čestitke svim natjecateljima na sudjelovanju i ostvarenim rezultatima!