Dabar 2020.

Autor: Katarina Sablić, 6. 10. 2020.

Dabar je online natjecanje koje se sastoji od niza izazovnih zadataka osmišljenih od strane stručnjaka iz pedesetak zemalja uključujući i one iz Hrvatske. Natjecanje se organizira u 5 kategorija: 1. MikroDabar za učenike 1. i 2. razreda OŠ, 2. MiliDabar za učenike 3. i 4. razreda OŠ, 3. KiloDabar za učenike 5. i 6 razreda OŠ, 4. MegaDabar za učenike 7. i 8. razreda.

Više o natjecanju pročitajte na http://ucitelji.hr/dabar/dabar-2020/.

Pripremite se za sudjelovanju na Dabru rješavajući zadatke na Vježbalištu i u Loomen kolegiju PseudoDabar.

Za prijavu na Loomen kolegij i na natjecanje potreban je AAI@Edu korisnički račun učenika (isti koji učenik koristi za pristup e-dnevniku).

Natjecanje će se održati od 9. do. 13. studenoga na CARNETovom sustavu uz obavezno korištenje AAI@EduHr tj. korisničkih računa @skole.hr. Svi prijavljeni učenici trebaju imati potpisanu suglasnost.