Gdje i kako razmijeniti ili povoljno nabaviti školske udžbenike?

Autor: Julijana Novaković, 21. 8. 2009.

Nakon nedavne odluke o ukidanju besplatnih udžbenika za osnovne i srednje škole, počela je organizirana akcija prikupljanja i razmjene rabljenih udžbenika.

Popis specijaliziranih internetskih stranica.

www.mijenjamknjige.com
Stranica za razmjenu udžbenika, radnih bilježnica i ostalih školskih knjiga za osnovne, srednje i strukovne škole.

www.skolske-knjige.net
Novi online servis na kojem možete pronaći, razmijeniti, prodati ili pokloniti udžbenike i školske knjige.

www.trebamknjigu.com
Koristan i jednostavan servis za razmjenu i preraspodjelu polovnih, a još uvjek upotrebljivih školskih knjiga i udžbenika.

www.udzbenici.com
Web burza rabljenih udžbenika.

burza.skole.hr
Portal za razmjenu udžbenika - burza na kojoj učenici i roditelji mogu bez naknade ponuditi i potražiti udžbenike i ostale naslove potrebne u svim razredima osnovne i srednje škole.