Svečani prijem prvašića

Autor: Julijana Novaković, 11. 9. 2009.

Najveseliji i najrazigraniji dio ovog prvog radnog tjedna u novoj školskoj godini zasigurno je svečani prijem prvašića.

U sklopu prigodne svečanosti koju je uveličao program učenika drugih razreda brojnim učenicima i njihovim roditeljima obratio se ravnatelj škole dr.sc. Ivan Maršić.

U svom pozdravnom govoru ravantelj je predstavio učiteljice koje ove godine preuzimaju prve razrede: Jasminku Loddo, Natašu Lovrić, Vini Ballarin i Maju Vlajčević.

Slijedio je program kojim su učenici drugih razreda zaželjeli dobrodošlicu prvašićima. Bilo je tu plesa, pjesme, recitacija... bilo je veselo.

Učiteljice su prozvale svoje učenike i uputile ih u njihove učionice gdje je nastavljeno upoznavanje.