Naša škola naša briga

Autor: Julijana Novaković, 30. 5. 2010.

Akcija «Naša škola naša briga» traje od 1993. Znači da je ovogodišnja akcija osamnaesta po redu. To je cjelodnevno druženje učenika,roditelja i profesora, uz kulturno zabavni program koji izvode učenici i športska natjecanja koja se pripremaju mjesec dana prije akcije.

Sama akcija je održana u subotu 29.svibnja u dvorištu škole uz bogat kulturno zabavni program koji su vodili i pripremili učenici.

Štandovi su privlačili različitim radovima i ukrasima koja su za tu prigodu izradila djeca.

Blio je tu i trešanja,

a nudile su se i usluge...

Tobola  i  umjetnički program uz tehničku podrške našeg učenika Stjepan Bilaća  i  našeg bivšeg učenika, Brune Mustića koji se uvijek rado odazve na poziv iz  svoje osnovne škole.

Tehnička podrška: Bruno Mustić i Stjepan Bilač.