Školski list "Štreberko" pozvan na državnu smotru LiDraNo 2011.

Autor: Jelena Madunić, 25. 3. 2011.

Školski list  OŠ Spinut "Štreberko" prema odluci prosudbenog povjerenstva pozvan je na državnu smotru literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2011.

Ovim putem čestitamo svim vrijednim novinarima, suradnicima i učiteljima koji su podržali naš list.

Na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje objavljen je popis školskih listova koji su nakon županijske razine pozvani na državno natjecanje LiDraNo. Među odabranim listovima je i školski list OŠ Spinut, Štreberko.

Smotra će se održati u Šibeniku od 10. do 12. travnja, i to će biti prilika da vidimo najbolje od scenskog, literarnog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih škola u Hrvatskoj.