Dječji tjedan

Autor: Julijana Novaković, 6. 10. 2008.

U obilježavanju Dana igara sudjelovali su 2.b i 3.d razred.

Fotoalbum - Dani igara

Dječji tjedan se održava svake godine. Ove godine počinje 6 listopada i završava 12 listopada

Ciljevi Dječjeg tjedna su:

• Usmjeriti pozornost najšire javnosti prema pravima i potrebama djece
  • Da   djeca u tim danima provedu odabrane igre i priredbe
  • Da odrasli pokrenu nove akcije od šireg značenja za daljnji razvoj i odgoj djece

Društvo „Naša djeca“Split u suradnji sa Poglavarstvom grada Splita organizira aktivnosti povodom obilježavanja Dječjega tjedna .

Pozivamo vas na program koji će se održati u Splitu:

·        Ponedjeljak 6 listopada

Na Prokurativama će se održati priredba..U 12 sati sva djeca će se uhvatiti u jedan veliki krug te složno i glasno izgovoriti moto a zatim će svakom gledatelju uručiti jednu dječju poruku odraslima.

·        Utorak 7 listopada

Organizirat će se posebno odabrane igre i stvaralačke aktivnosti za djecu s početkom       u 10 sati .

·        Petak 10 listopada

·        Subota 11 listopada

·        Nedjelja 12 listopada

Na Žnjanu postavit će se Info štand na kojem će se dijeliti leci i promidžbeni          materijali o pravima djeteta zdrave prehrani djeteta i ostalim aktivnostima društva .

Očekujemo veliki broj pred školske i školske djece.

Ovim putem pozivamo vas da se pridružite ovom događaju te dovedete djecu iz škole i vrtića.