Mala škola fotografije

Autor: Sanja Čagalj, 30. 6. 2011.

Izložba fotografija
Mala škola fotografije“ Foto kluba Fotoakademija Split

Foto klub Fotoakademija Split organizira izložbu fotografija „Mala škola fotografije“ u Muzeju grada Splita, Papalićeva 1.
Otvaranje izložbe je u srijedu, 29.06.2011. god u 20 sati.
Izložba je postavljena do 13.07.2011.godine.

O izložbi:
Izložba je rezultat rada učenika splitskih osnovnih škola uključenih u projekt „Mala škola fotografije“.
„Mala škola fotografije“ projekt je Foto kluba Fotoakademija Split, osmišljen sa ciljem popularizacije fotografije među djecom u osnovnim školama u Splitu. Želja nam je povezati svu djecu iz splitskih osnovnih škola koja vole i žele se baviti fotografijom.
Do sada su u projekt „Mala škola fotografije“ uključeni učenici završnih razreda osnovnih škola: Bol, Gripe, Kman-Kocunar, Lučac, Manuš, Meje, Mertojak, Skalice, Spinut, Sućidar, Visoka i Strožanac.
Projekt „Mala škola fotografije“ odobren je od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.
Na izložbi će biti prezentirane impresivne fotografije učenika u više kategorija.