Obavijest o nastavi 13. i 14. veljače 2012.

Autor: Sanja Čagalj, 12. 2. 2012.

--Od ponedjeljka, 13.veljače 2012.godine radit će svi produženi boravci u gradu Splitu, a organizirani su u 7 osnovnih škola: Pojišan, Meje, Spinut, Manuš, Ravne njive, Split 3 i Visoka ( u kojoj je produženi boravak OŠ Pujanki).  Mole se, ali i obvezuju roditelji da svoju djecu prate na putu od kuće do škole i natrag. Kako se ne bi stvarala gužva oko dolaska i odlaska, djeca će u školi moći boraviti već od 7 pa sve do 17 sati.
--Od utorka, 14. veljače 2012.godine redovno će se odvijati nastava u svim osnovnim školama na području grada Splita, ali nastava će biti skraćena. Jutarnja smjena će započeti u 8 sati, a poslijepodnevna u 13 sati i cijela nastava će završiti do 18 sati kako se djeca ne bi po mraku vraćala kući.
--O načinu organizacije nastave u splitskim osnovnim školama za srijedu, 15.veljače 2012.godine i naredne dane sva djeca će biti obaviještena u utorak u samoj školi, obavijest će biti na oglasnoj ploči kao i na web stranici škole.