OBAVIJEST RODITELJIMA

Autor: Administrator , 17. 9. 2012.

Poštovani,

Za realizaciju mjere“sufinanciranje marendi u osnovnim školama“ i „sufinanciranje prehrane djece u produženom boravku u osnovnim školama“ možete umjesto uvjerenja o prebivalištu tražiti  preslike osobnih iskaznica za roditelje i to preslike osobnih iskaznica izdanih  do 2009. godine. Ukoliko su osobne iskaznice novijeg datuma od 2010. god.  gdje nije vidljivo da osoba prebiva neprekinuto tri godine na području grada Splita do dana podnošenja zahtjeva, tek tada  možete zatražiti uvjerenje o prebivalištu.

Napominjemo, Upravni odjela za socijalnu skrb poslao je  dopis MUP-u u kojem moli da  korisnike socijalnih mjera ukoliko im se obrate oslobode plaćanja upravne pristojbe.