VEČER MATEMATIKE

Autor: Administrator , 8. 12. 2013.

U Osnovnoj školi Spinut održana je 4. prosinca 2013.godine Večer matematike.

PROJEKT MATEMATIČKI ZNANSTVENI IZAZOVI: VEČER MATEMATIKE

u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i Splitskog matematičkog družtva te uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske i Agencije za odgoj i obrazovanje

U Osnovnoj školi Spinut održana je 4. prosinca 2013.godine Večer matematike.

Večer matematike osmišljena je kao skup interaktivnih radionica u kojima sudjeluju učenici i njihovi roditelji. Učiteljice: Nataša Lovrić, Silvija Vranješ i Goranka Knego provele su matematičke igre za učenike i roditelje 2. razreda (PB).

Što su nam o druženju rekli učenici i njihovi roditelji:

• „ Bilo mi je super. Super sam se zabavljala. Jedva čekam da bude ponovno. Malo sam pobjeđivala, a nekad sam i izgubila.“
  • „Bilo mi je lijepo i zabavno družiti se sa prijateljima i roditeljima.“
  • „Odlična inicijativa, predivno i zanimljivo druženje. Hvala!“
  • „Svidjelo mi se puno i volio bih da se češće igramo u školi sa roditeljima.“
  • „Super smišljeno, veselo, bez stajanja. Super vježba matematike!“
  • „Matematička igraonica je bila zabavna, vesela i poticajna .Mnogo je ljepši i kvalitetniji način za provođenje vremena s djetetom od gledanja televizije. Hvala učiteljicama!“