Prava na novčani bon za nabavku školskih udžbenika u školskoj godini 2014./2015.

Autor: Administrator , 20. 6. 2014.

U privitku je:

- obavijest o bonovima i

- obrazac -  odnosno  zahtjev  treba predati  u tajništvo škole radnim danom od 09.00 sati do 13.00 sati najkasnije do 04.07.2014.godine

Za sve učenike 1. razreda koji sa svojim roditeljima/skrbnicima/udomiteljima imaju prebivalište na području grada Splita a pohađaju neku od osnovnih škola čiji je osnivač Grad Split, osigurat će se novčani bon u iznosu od 200,00 kuna.

Za učenike iz kategorija određenih Odlukom o socijalnoj skrbi koji su polaznici 2. do 4. razreda osigurat će se novčani bon za pokriće dijela troškova nabavke odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava u vrijednosti 200,00 kuna, a za polaznike 5. do 8. razreda novčani bon u vrijednosti 300,00 kuna.

Roditelji ove kategorije učenika pisani Zahtjev za ostvarivanje prava na novčani bon za kupnju školskih udžbenika za  učenike 1. razreda u školskoj 2014./2015. godini dostavljaju  Službi za obrazovanje i znanost Grada Splita  putem Centralne pisarnice,   najkasnije do 14.07.2014.godine.  Uz zahtjev je potrebno priložiti potvrdu osnovne škole o upisu u 1. razred i preslike osobne iskaznice za oba roditelja.

Postupak za učenike 2. do 8. razreda:

Roditelj/skrbnik/udomitelj učenika preuzima obrazac zahtjeva za ostvarivanje prava na novčani bon za kupnju školskih udžbenika za učenika 2. do 8. razreda osnovne škole u školi prema upisu učenika ili na Internetskoj stranici www.split.hr te ispunjeni zahtjev s kompletiranom dokumentacijom koja je naznačena na samom obrascu, predaje u tajništvo škole radnim danom od 09.00 sati do 13.00 sati najkasnije do 04.07.2014.godine (zahtjev s kompletiranom dokumentacijom za učenika s prebivalištem na području Grada Splita koji pohađa 2. do 8. razreda u nekoj od osnovnih škola na području drugih gradova se dostavlja u Centralnu pisarnicu Grada Splita do istog datuma).