Izložba starih fotografija Zaboravljeni albumi

Autor: Fadila Zoranić, 7. 12. 2014.

U Galeriji Zlatna vrata otvorena je izložba starih fotografija iz života i rada naše škole. Izložba je sastavljena od 96 crno-bijelih fotografija iz perioda od 1954.- 1981. Većina fotografija dolazi iz arhiva i nema podataka o vremenu niti o osobama koje su na fotografijama. Odatle i naslov izložbe: Zaboravljeni albumi.
Želja nam je izloženim fotografijama "dati identitet", odnosno doznati godine kad su snimane i imena osoba na fotografijama. Molimo sve koji imaju saznanja i koji žele pomoći u realizaciji ove ideje da se jave ili da dragocjene informacije upišu u knjigu dojmova koja se nalazi u Galeriji.
Izložba je otvorena za javnost do petka, 12.prosinca 2014. Prošireni postav izložbe moći ćete razgledati i u prostorijama škole u svibnju 2015., kada se planira ponovna izložba, povodom Dana škole. Molimo sve one koji žele sudjelovati u daljnjem prikupljanju fotografija za arhivu škole da se jave pedagoginji škole.