Autor: Diana Nikolić, 1. 3. 2016.

Prijave u školi od 7. do 14. ožujka 2016.

Nakon obavljene elektronske prijave djeteta za upis u školu, roditelj/staratelj treba se javiti u stručnu službu škole radi dogovora o terminu testiranja djeteta i liječničkog pregleda, radnim danom:

• PONEDJELJAK - ČETVRTAK: od 09.00 - 10.30 ili od 17.00 - 18.00 sati
  • PETAK: od 09.00 - 10.30 sati

Roditelji čija djeca ne pripadaju upisnom području naše škole, a žele dijete upisati u  produženi boravak dužni su prijaviti i testirati dijete u matičnoj školi.
Istovremeno, od 7. do 14. ožujka 2016. prijavljuju dijete i u našu školu radi evidencije.

Roditelj/staratelj je prilikom javljanja u školu od 7. do 14. ožujka 2016. dužan dostaviti potrebnu dokumentaciju za upis djeteta (može biti kopija i bez obzira na datum izdavanja):

-Domovnica

-Rodni list

-OIB

Ukoliko roditelj prijavljuje dijete za program produženog boravka, osim gore navedenih dokumenata, prilaže još i slijedeću dokumentaciju:

-Zamolbu za upis u produženi boravak
-Uvjerenje MUP-a o mjestu prebivanja za dijete i jednog roditelja
-Potvrde o radnom odnosu oba roditelja