Otvaranje 6. izložbe dječjih radova

Autor: Rea Budimir, 20. 11. 2008.

Srijeda 19.11 u 10:30 otvaranje izložbe povodom zaštite dječjih prava.

Izložba je održana u atriju zgrade Poglavarstva Grada Splita ( „Banovina“). Program su vodili  gradonačelnik Ivan Kuret, Vedrana Ždero iz udruge „MiRTa“ i Marina Brničević Stanić, ravnateljica OŠ „Dobri“. Izloženi su radovi učenika 14 splitskih osnovnih škola, na temu zaštite dječijh prava i prevencije zlostavljanja.
Učenici naše škole iz 4.b, 7.a i 7.c razreda sudjelovali su na samom otvorenju 6. IZLOŽBE DJEČJIH RADOVA NA TEMU DJEČJIH PRAVA, te su predstavili i pročitali svoje radove pred brojnom publikom. Na plakatima su izloženi radovi svih učenika naše škole koji su zajedno sa svojim razrednicima i učiteljicama osmislili plakate.

Izložba se nakon Banovine "seli" u Gradsku knjižnicu Marka Marulića.

Fotogalerija izložbe