CERTIFIKATI IZVRSNOSTI

Osnovna škola Spinut nagrađena je europskom oznakom kvalitete za izvrsnost u radu u eTwinning projektu

"A COMIC: HOW DO YOU SEE US?". Ovom oznakom, rad učitelja i učenika koji su sudjelovali u ovom projektu kao i cjelokupan rad Škole je prepoznat na najvišoj europskoj razini.

Škola je dobila certifikat kojeg može priložiti na  svoju web stranicu. Također, projekt će biti prikazan na europskom portalu www.etwinning.net.

Congratulations! Your school has been awarded the European Quality Label for the excellence of  the work in the eTwinning project "A COMIC: HOW DO YOU SEE US?". This means that your work, the work of your students and your school have been recognised at the highest European level.

As a result you will receive a certificate which you can attach to your website(s) and  display in a prominent position in your school. Also, your project will be displayed in a special area on the European Portal at www.etwinning.net.

Once again congratulations on this unique achievement and I hope that we may meet at one of the eTwinning events during the year.

certifikat 1.png
certifikat.png