Program Erasmus+

Program Erasmus+ JOB SHADOWING ILI PROMATRANJE IZ SJENE

Autor: Administrator , 1. 12. 2015.

Rizza Sebastiano, ravnatelj talijanske osnovne škole  CL "Giuseppe Lombardo Radice"  iz grada Syracusa s otoka Sicilije,  uspješno je završio stručno usavršavanje u OŠ „Spinut“ u sklopu  programa Erasmus+ (job shadowing  - promatranje iz sjene)od 4. do 10. rujna 2015. godine. Ravnateljica Sanja Čagalj uručila mu je potvrdu o sudjelovanju  (CERTIFICAT OF ATTENDANCE ERASMUS+. Mobilité de l'enseignement scolaire).

Ravnatelj Sebastiano promatrao je svakodnevne aktivnosti naše ravnateljice Sanje Čagalj i pedagoginje Fadile Zoranić te sudjelovao u radu školskoga Tima za EU projekte. Proučavao je radno okruženje, metode i načine rada u obrazovnom procesu kako bi primjere dobre prakse primijenio u vlastitome radu.

Upoznali smo ga s razvojnim planom Škole te s najvažnijim ciljevima projekta  „Na putu inovacija“: kako  osuvremeniti  nastavni proces uvođenjem ICT u nastavu, kao ostvariti internacionalizaciju škole povezivanjem i osmišljavanjem projekata sa školama EU te provođenje europske dimenzije u obrazovanju.

Školski projektni tim s  ravnateljem je dogovorio smjernice projekta „Bon apetit“ za novi ciklus projekata Erasmus+ KA2  za 2016. godinu

Provođenje kampanje "I ja želim čitati" u našoj školi možete pogledati ovdje