Stručni ispiti - kemija

STRUČNI ISPITI - KEMIJA

U našoj školi polažu se stručni ispiti za učitelje kemije osnovnih škola s područja:

Splitsko-dalmatinske, Dubrovačko-neretvanske, Šibensko-kninske, Zadarske, Primorsko – goranske, Ličko – senjske, Istarske i  Karlovačke županije.

Ispitni rokovi i upute za prijavu

Ispitni rokovi za učitelje i stručne suradnike u osnovnim školama:

od 15. siječnja do 1. ožujka

od 15. travnja do 1. lipnja

od 1. listopada do 15. studenoga

Ispit se prijavljuje najkasnije 30 dana prije početka ispitnog roka (u slučaju ponovnog polaganja ispita ili dijela ispita potrebno je poslati prijavnicu zajedno s dokazom o plaćenim troškovima). Dokumentacija kojom se prijavljuje stručni ispit propisana je člankom 14. Pravilnika o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu.

Prijavi je potrebno priložiti i dokaz o plaćenim troškovima osim u slučajevima kad se troškovi polaganja stručnog ispita podmiruju iz sredstava Državnog proračuna.

Popis prijavljenih pristupnika za pojedini ispitni rok s naznakom datuma, vremena, mjesta i škole u kojoj će se održati stručni ispit objavljuje se na internetskoj stranici Agencije za odgoj i obrazovanje najkasnije 8 dana prije početka održavanja stručnog ispita.

Napomena: kopiju uplatnice poslati sa ostalom dokumentacijom prilikom prijave za polaganje stručnog ispita!

Podaci za uplatu:

IBAN: HR7524840081103562664

MODEL: HR00

POZIV NA BROJ: 652648

Troškovi rada ispitnog povjerenstva:

- Cjelokupni ispit                                             77,78 EUR  (586,00 kuna)

- Pisani rad:                                                    23,65 EUR  (178,20 kuna)

- Izvođenje nastavnog sata:                           31,54 EUR  (237,60 kuna)

- Usmeni dio ispita:                                         31,54 EUR  (237,60 kuna)

PRIRUCNIK ZA STRUCNE ISPITE.pdf
Pravilnik o polaganju strucnog ispita ucitelja i strucih suradnika u osnovnom skolstvu i nastavnika u srednjem skolstvu Narodne novine broj 88-03.pdf
Pravilnik o izmjenama Pravilnika o polaganju strucnog ispita ucitelja i strucnih suradnika u osnovnomskolstvu i nastavnika u srednjem skolstvu NN 148-99.pdf