Nastava TZK u školskoj 2020./2021.

Autor: Fadila Zoranić, 21. 2. 2021.

Nastava TZK ove školske godine provodi se na otvorenom prostoru. Osim vanjskog igrališta, učiteljica TZK Jasenka Bracanović Grizelj nastavu za više razrede organizirala je kroz kraće posjete sportskim lokacijama u blizini škole. Posjetili su park šumu Marjan i isprobali nove sprave na Benama; napravili trening na atletskom stadionu ASK, posjetili veslaonu Gusara i penjali se do prve Vidilice i crkvice sv. Nikole.
Kroz posjete obilježili su i 110. obljetnicu Hajduka kada su posjetili spomenike slavnim igračima  Frani Matošiću i  Bernardu Vukasu. Učenici se vesele svakom novom satu tjelesne i zdravstvene kulture jer uživaju šetajući u prirodi i učeći o splitskim sportskim velikanima i  brojnim uspjesima naših sportaša.

Više na linku: https://youtu.be/y8ArOO7E-KM