Udžbenici koji će se koristiti u šk.god. 2023./2024.

Prema Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu, učitelji Osnovne škole Spinut izvršili su odabir udžbenika, sukladno čemu je izrađen Popis udžbenika koji će se koristiti u Osnovnoj školi Spinut, Split, u školskoj godini 2023./2024., a koji obuhvaća:

•  Udžbenike iz Kataloga odobrenih udžbenika za osnovnu školu za školsku godinu 2019./2020.
  • Udžbenike iz Kataloga odobrenih udžbenika za osnovnu školu za školsku godinu 2020./2021.
  • Udžbenike iz Kataloga odobrenih udžbenika za osnovnu školu za školsku godinu 2021./2022.
  • Udžbenike iz Kataloga odobrenih udžbenika za osnovnu školu za školsku godinu 2023./2024.

(u prilogu)

Svi udžbenici iz navedenog popisa besplatni su i financiraju se iz Državnog proračuna.

Svoje komplete udžbenika učenik/roditelj će preuzeti u školi u prvom tjednu nastave školske godine 2023./2024., pri čemu će roditelj/skrbnik potpisati Izjavu o prihvaćanju obveze vraćanja udžbenika, a temeljem Naputka o načinu uporabe, vraćanja i obnavljanja udžbenika i drugih obrazovnih materijala financiranih sredstvima iz državnog proračuna (u prilogu).