eTwinning projekt "How do we see us"

Hrvatska sportska postignuća kao zadnji zadatak, u sklopu eTwinning projekta "How do we see us", učenici 6. i 8.razreda su na zanimljiv način predstavili španjolskim projektnim partnerima uz stručno vodstvo prof. Jasminke Blažević, učiteljice tjelesne i zdravstvene kulture. Uz mnogo zabavnih trenutaka i zajedničkog rada, učenici su uspješno i kreativno sudjelovali u ovom međunarodnom projektu.

A završni rad? Uskoro!

eTwinning projekt "How do we see us"
U sklopu eTwinning projekta "How do we see us", učenici 6.A, 6.B i 6.C prezentirali su umjetničko djelo Ivana Meštrovića. Kroz tri tjedna učenici su na tri različita načina prikazali kip Grgura Ninskog i na taj način španjolskim kolegama pokazali značaj našeg velikog umjetnika.

Uz stručno vodstvo prof. Anice Bašić, učiteljice likovne kulture, učenici su uspješno ispunili još jedan zadatak. Slijede još dva zadatka. Uskoro!

Poduženi boravak

Program produženog boravka