eTwinning projekt "How do we see us"

Hrvatska sportska postignuća kao zadnji zadatak, u sklopu eTwinning projekta "How do we see us", učenici 6. i 8.razreda su na zanimljiv način predstavili španjolskim projektnim partnerima uz stručno vodstvo prof. Jasminke Blažević, učiteljice tjelesne i zdravstvene kulture. Uz mnogo zabavnih trenutaka i zajedničkog rada, učenici su uspješno i kreativno sudjelovali u ovom međunarodnom projektu.

A završni rad? Uskoro!

eTwinning projekt "How do we see us"
U sklopu eTwinning projekta "How do we see us", učenici 6.A, 6.B i 6.C prezentirali su umjetničko djelo Ivana Meštrovića. Kroz tri tjedna učenici su na tri različita načina prikazali kip Grgura Ninskog i na taj način španjolskim kolegama pokazali značaj našeg velikog umjetnika.

Uz stručno vodstvo prof. Anice Bašić, učiteljice likovne kulture, učenici su uspješno ispunili još jedan zadatak. Slijede još dva zadatka. Uskoro!