preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Spinut" Split

Natjecanje u sportu

PLIVANJE

12.12.2017.

održano je natjecanje u plivanju za učenike osnovnih škola grada Splita i županije.
Ponovo su učenice naše škole najbolje u županiji i odlaze na državno natjecanje početkom ožujka  u Vukovar.

Učenici su ostvarili odlično 3. mjesto.
Još jednom smo potvrdili da smo škola s najviše ostvarenih pobjeda u plivanju.
Čestitamo svim učesnicima i želimo im sreću na Državnom natjecanju.
Voditeljice ekipa i učiteljice: Jasenka Bracanović-Grizelj i Josipa Galić


Natjecanje u znanju

NATJECANJE

 

Predmet

Engleski jezik školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

10

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

2

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Gea Bilan 8.c, I. Bokavšek

Ivan Bubalo 8.b, I. Bokavšek

Predmet

Fizika školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

1

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

1

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Dea Višić, 8.a, G. Prlić

Predmet

POVIJEST školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

11

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

2

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Luka Sumić 8.a ,    J. Šoljak

Ira Ercegovac 8.c. , J. Šoljak                

 

Predmet:                                                                    KEMIJA školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:                                         12

Broj pozvanih učenika na županijsko natjecanje:      5


Imena i prezime učenika, mentor  :    LUCIJA RUŽIĆ  7.a, N.Stričević

                                                      DEA VIŠIĆ  8.a, N.Stričević

                                           ANTONIO ŠIMUNDŽA  8.c , N.Stričević

                                           IVAN BUBALO  8.b, N. Stričević

                                          LUKA SUMIĆ  8.a, N.Stričević

 

Predmet

Matematika školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

49

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

4

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Laura Jeričević, 5.c, Katarina Sablić

Jan Modun, 5.a , Katarina Sablić

Bruna Čečuk, 6.b , Katarina Sablić

Antonio Šimundža, 8.c, Smilja Delin

Predmet

Vjeronauk  međuškolaska

olimpijada

Prijavljeni broj učenika:

4

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

4

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Ivona Bitunjac  6. b;    R. Maleš

Nika Bašić  8. c           R. Maleš

Antonio Šimundža  8. c     R. Maleš

Ira Ercegovac  8. c            R. Maleš

Predmet

Biologija školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

13

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

4

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Bruno Rogulj  8.b,   Ž. Sokol

Antonio Šimundža  8.c, Ž. Sokol

Noa Muslim       8.b,  Ž. Sokol

Lana Medvidović    7.b ,               Ž. Sokol

 

Predmet

Geografija školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

Razred

Broj učenika

5.

1

6.

2

7.

4

8.

0

Ukupno

7

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

1

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Fabjan Roguljić 6. b,       Zoran Ljubić

25. siječnja 2018.

4.a i 4.b razred

Na gradskom natjecanju LiDraNo, održanom 25. siječnja 2018. u Gradskom kazalištu mladih, našu školu predstavljale su učenice 4. a i 4. c razreda. U kategoriji skupnih dramsko-scenskih nastupa školu je  predstavljala dramska grupa 4. c razreda pod vodstvom mentorice Dijane Dvornik s dramsko-scenskom  igrom „Nima Splita do Splita“, osmišljenoj prema priči Marka Uvodića. U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa predstavila nas je Olga Sambol, učenica 4. a razreda, pod vodstvom mentorice Sanje Bilač. Učenica je izvela monolog  „Mare Krpašinka“ Tonča Petrasova Marovića te je zasluženo predložena za županijsku razinu natjecanja. U kategoriji literarnog stvaralaštva predstavljala nas je učenica 4. c razreda Ana Magdalena Sučić pod vodstvom mentorice Dijane Dvornik s literarnim radom „Moj tata“,. Gradsko povjerenstvo i ovaj je rad predložilo za županijsku razinu natjecanja.

Olga i Ana Magdalena, čestitamo! Sretno u daljnjem natjecanju!

 

Natječaj literarnih i likovnih radova

31. 10. 2017

Katehetski ured Splitsko-makarske nadbiskupije organizirao je natječaj literarnih i likovnih radova

učenika osnovnih i srednjih škola na temu „Na ramenima moga tate“,

Rad učenice Kaje Grubišić nagrađen kao treći najbolji rad od svih literarnih radova u kategoriji od 1. do 4. razreda.

 

Odabrani polaznici Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije!!!

 17. 11. 2017.

Nakon provedenih testiranja, sedam učenika naše škole su polaznici Centra izvrsnosti (tri iz informatike, četiri iz matematike).

Polaznici Centra izvrsnosti iz informatike su:

Ivan Bubalo, Bruno Rogulj, Chiara Skok

Polaznici Centra izvrsnosti iz matematike su:

Vice Marinković, Zita Butković, Lucija Ružić, Antonio Šimundža

 


Erasmus +
Poduženi boravak

      

         Kako prirediti zimnicu?

SPINUT ONLINE
e-Dnevnik

OGLASNA PLOČA
BIBLIOTEKA
60. godina škole
Prometna učilica

 
VJEŽBAONICA
Jelovnik

 

PRODUŽENI   BORAVAK

 

Troškovi prehrane za

ručak iznose 17 kn/dan

za učenike koji žele

koristiti usluge

školske kuhinje.

Priloženi dokumenti:
Jelovnik 2018.docx

SafetyNet

  

        Znaš li se zaštititi

              na internetu

Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 11. 2010.

Ukupno: 559828
CMS za škole logo
Osnovna škola "Spinut" Split / Teslina 12, HR-21000 Split / os-spinut-st.skole.hr / ured@os-spinut-st.skole.hr
preskoči na navigaciju