> FZ  > 2014.

FESTIVAL ZNANOSTI U SPLITU - 2014.

Autor: Administrator , 10. 4. 2014. 13:22

Dvanaesti Festival znanosti u Splitu svečano je otvoren 7.travnja 2014. u Galeriji umjetnina. Učenici naše škole pratili su najatraktivnija događanja koje su zabilježile i TV kamere. Izdvajamo posjet brodovima IZOR-a i BIOS na splitskoj Rivi te posjet Kemijsko tehnološkom fakultetu.

Osim toga, učenici naše škole Branimir Selak, Mislav Radunić, Vjeran Cvitanović i Franko Bačić, sa svojom mentoricom, profesoricom Ljiljom Kodrić, izveli su pred mnogobrojnom publikom svoje pokuse na četvrtoj smotri učeničkih pokusa i istraživačkih radova Budi i ti znanstvenik.

Učitelj povijesti i zemljopisa Zoran Ljubić održao je radionicu pod nazivom Putopis tragom valova.

Posebna čast pripala je pedagoginji škole Fadili Zoranić koja je kao član organizacijskog odbora Festivala imala prigodu susresti se s predsjednikom RH Ivom Josipovićem.

Pogledajte i promotivni film Festivala znanosti u Splitu - sudjeluju:

2.c naše škole i Škola likovnih umjetnosti

Festival znanosti