preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Spinut" Split

Rezultati natjecanja u znanju

Čestitamo svim učenicima i mentorima!

Uženica Ana Đelalija,  7. b razreda,  na državno Natjecanje iz hrvatskog jezika osvojila je 4. mjesto.

Čestitamo!!!!!!!!!!!!!!1

 

REZULTATI  županijskog natjecanja i pozvani učenici na državno natjecanja u znanju

 

Uženica Ana Đelalija,  7. b razreda, pozvana je na državno Natjecanje iz hrvatskog jezika

Učenica Dea Višić, 8.a razreda pozvana je na državno Natjecanje iz fizike.   Link rezultati

Čestitamo!!!!!

INFO KUP

Programiranje u Pythonu  1. mjesto Karla Mladenović 6.b razred ( 22. mjesto u RH)

Programiranje u Pythonu:   1. mjesto  Ivan Bubalo 8.b razred ( 34. mjesto u RH)

Programiranje u Pythonu :  2. mjesto  Bruno Rogulj 8.b razred ( 42. mjesto u RH)

Razvoj softvera:  1. mjesto Luka Šiklić i Noah Muslim 8.b razred ( 14. mjesto u RH)

Mentor: A.D. Botica

KEMIJA

Lucija Ružić 7.a razred , zauzela 3. mjesto;

Dea Višić 8.a, zauzela 11. mjesto; Antonio Šimunđa 8.a razred, zauzeo 14. mjesto;

Luka Sumić 8.a, zauzeo 18. mjesto; Ivan Bubalo 8.b razred, zauzeo 10. mjesto

Mentor: Nina Stričević

MATEMATIKA

Jan Modun, 5. razred, zauzeo 13. mjesto

Laura Jeričević, 5. razred, zauzela 16. mjesto

Bruna Čečuk, 6. razred, zauzela 17. mjesto

                                                                    Mentor: Katarina Sablić

Antonio Šimundža, 8. razred, zauzeo 8. mjesto

                                                                    Mentor: Smilja Delin

 

Geografija

Fabjan Roguljić, 6.b razred, zauzeo 10. mjesto

Mentor: Zoran Ljubić

Engleski jezik

Ivan Bubalo, 8.b razred, zauzeo 6.mjesto; Gea Bilan, 8.c razred, zauzela 9.mjesto

Mentor: Ivana Bokavšek

Fizika

Dea Višić, 8.a, zauzela 3. mjesto

Mentor: Genoveva Prlić

 

Tehnička kultura - kategorija 93 robotsko spašavanje žrtve

Alan Sladojević, 6.b, zauzeo 5. mjeto

Mentor: A.D.Botica

Biologija

Ime i prezime učenika, razred zauzeto mjesto:

Bruno Rogulj,8b  7. mjesto; Antonio Šimundža,8c     13. mjesto; Noah Muslim,8b   16. mjesto

Vjeronauk - Ekipno natjecanje

 

Nika Bašić, 8.c razred, zauzela 7. mjesto; Ira Ercegovac, 8.c razred, zauzela 7. mjesto;

Antonio Šimundža, 8.c razred, zauzeo 7. mjesto; Ivona Bitunjac, 6.b razred, zauzela 7. mjesto

Mentor: Ružica Maleš

Povijest

Luka Sumić, učenik 8.a razreda, na Županijskom je natjecanju zauzeo 9. mjesto

Ira Ercegovac, učenica 8.c razreda, na Županisko je natjecanje zauzela 14. mjesto

Mentor: Jelena Šoljak

Hrvatski jezik

Ana Dželalija, učenica 7. b razreda, na Županijskom je natjecanju  zauzela 2. mjesto

Mentor: Filka Žilić

LiDraNo 2018

DRAMSKO-SCENSKI IZRAZ - pojedinačni nastupi - osnovne škole

Učenica Olga Sambol 4. razred pozvana je  na državnu Smotru literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2018.

Mentor: Sanja Bilač

 

REZULTATI  školskog natjecanja i pozvani učenici na županijsko natjecanje u znanju

INFO KUP

Programiranje u Pythonu  1. mjesto Karla Mladenović 6.b razred

Programiranje u Pythonu:   1. mjesto  Ivan Bubalo 8.b razred

Programiranje u Pythonu :  2. mjesto  Bruno Rogulj 8.b razred

Razvoj softvera:  1. mjesto Luka Šiklić i Noah Muslim 8.b razred

Predmet

Hrvatski j. školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

9

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

2

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Ana Dželalija (7.r.) , F Žilić

Karla Čaljkušić (8.r.), F Žilić

 

 

Predmet

Engleski j. školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

10

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

2

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Gea Bilan 8.c, I. Bokavšek

Ivan Bubalo 8.b, I. Bokavšek

Predmet

Fizika školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

1

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

1

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Dea Višić, 8.a, G. Prlić

Predmet

POVIJEST školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

11

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

2

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Luka Sumić 8.a ,    J. Šoljak

Ira Ercegovac 8.c. , J. Šoljak                

 

Predmet:                                                                    KEMIJA školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:                                         12

Broj pozvanih učenika na županijsko natjecanje:      5


Imena i prezime učenika, mentor  :    LUCIJA RUŽIĆ  7.a, N.Stričević

                                                      DEA VIŠIĆ  8.a, N.Stričević

                                           ANTONIO ŠIMUNDŽA  8.c , N.Stričević

                                           IVAN BUBALO  8.b, N. Stričević

                                          LUKA SUMIĆ  8.a, N.Stričević

 

Predmet

Matematika školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

49

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

4

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Laura Jeričević, 5.c, Katarina Sablić

Jan Modun, 5.a , Katarina Sablić

Bruna Čečuk, 6.b , Katarina Sablić

Antonio Šimundža, 8.c, Smilja Delin

Predmet

Vjeronauk  međuškolaska

olimpijada

Prijavljeni broj učenika:

4

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

4

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Ivona Bitunjac  6. b;    R. Maleš

Nika Bašić  8. c           R. Maleš

Antonio Šimundža  8. c     R. Maleš

Ira Ercegovac  8. c            R. Maleš

Predmet

Biologija školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

13

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

4

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Bruno Rogulj  8.b,   Ž. Sokol

Antonio Šimundža  8.c, Ž. Sokol

Noa Muslim       8.b,  Ž. Sokol

Lana Medvidović    7.b ,               Ž. Sokol

 

Predmet

Geografija školsko natjecanje

Prijavljeni broj učenika:

Razred

Broj učenika

5.

1

6.

2

7.

4

8.

0

Ukupno

7

Br. pozvanih učenika na županijsko natjecanje:

1

Imena i prezime učenika, razred, mentor: 

Fabjan Roguljić 6. b,       Z. Ljubić

 

25. siječnja 2018.

4.a i 4.b razred

Na gradskom natjecanju LiDraNo, održanom 25. siječnja 2018. u Gradskom kazalištu mladih, našu školu predstavljale su učenice 4. a i 4. c razreda. U kategoriji skupnih dramsko-scenskih nastupa školu je  predstavljala dramska grupa 4. c razreda pod vodstvom mentorice Dijane Dvornik s dramsko-scenskom  igrom „Nima Splita do Splita“, osmišljenoj prema priči Marka Uvodića. U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa predstavila nas je Olga Sambol, učenica 4. a razreda, pod vodstvom mentorice Sanje Bilač. Učenica je izvela monolog  „Mare Krpašinka“ Tonča Petrasova Marovića te je zasluženo predložena za županijsku razinu natjecanja. U kategoriji literarnog stvaralaštva predstavljala nas je učenica 4. c razreda Ana Magdalena Sučić pod vodstvom mentorice Dijane Dvornik s literarnim radom „Moj tata“,. Gradsko povjerenstvo i ovaj je rad predložilo za županijsku razinu natjecanja.

Olga i Ana Magdalena, čestitamo! Sretno u daljnjem natjecanju!

 

Natječaj literarnih i likovnih radova

31. 10. 2017

Katehetski ured Splitsko-makarske nadbiskupije organizirao je natječaj literarnih i likovnih radova

učenika osnovnih i srednjih škola na temu „Na ramenima moga tate“,

Rad učenice Kaje Grubišić nagrađen kao treći najbolji rad od svih literarnih radova u kategoriji od 1. do 4. razreda.

 

Odabrani polaznici Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije!!!

 17. 11. 2017.

Nakon provedenih testiranja, sedam učenika naše škole su polaznici Centra izvrsnosti (tri iz informatike, četiri iz matematike).

Polaznici Centra izvrsnosti iz informatike su:

Ivan Bubalo, Bruno Rogulj, Chiara Skok

Polaznici Centra izvrsnosti iz matematike su:

Vice Marinković, Zita Butković, Lucija Ružić, Antonio Šimundža


Erasmus +
SPINUT ONLINE
OGLASNA PLOČA
Poduženi boravak

      

     Program produženog boravka

Pilot projekt

e-Dnevnik

BIBLIOTEKA
60. godina škole
Prometna učilica

 
VJEŽBAONICA
Jelovnik

 

PRODUŽENI   BORAVAK

 

Troškovi prehrane za

ručak iznose 17 kn/dan

za učenike koji žele

koristiti usluge

školske kuhinje.

SafetyNet

  

        Znaš li se zaštititi

              na internetu

Brojač posjeta
Ispis statistike od 7. 11. 2010.

Ukupno: 578030
CMS za škole logo
Osnovna škola "Spinut" Split / Teslina 12, HR-21000 Split / os-spinut-st.skole.hr / ured@os-spinut-st.skole.hr
preskoči na navigaciju