Prikupljanje materijalnu pomoć za raseljene osobe iz Ukrajine

Autor: Fadila Zoranić, 17. 3. 2022.

Poštovani roditelji i učenici,

Osnovna škola Spinut pridružuje se akciji Gradskog društva Crvenog križa Split u prikupljanju materijalne pomoći za raseljene osobe iz Ukrajine na području Republike Hrvatske.

ŠTO PRIKUPLJAMO?

Molim roditelje/skrbnike ako žele sudjelovati u prikupljanju pomoći da doniraju jedan ili više  proizvoda koji su na popisu sadržaja dječjeg paketa. Prikupljanje se vrši u holu škole do kraja nastavne godine.

Sadržaj dječjeg paketa:

Pelene, Krema za djecu, Šampon za djecu, Pasta za zube, Četkica za zube, Hrana za bebe kašica, Žitne kašice/pahuljice 500g, Higijenske vlažne maramice

Poštovani roditelji i učenici,

Gradsko društvo Crvenog križa Splita prikuplja materijalnu pomoć za raseljene osobe iz Ukrajine na području Republike Hrvatske..

Hrvatski Crveni križ definirao je sadržaj paketa sukladno Pravilniku o materijalnoj humanitarnoj pomoći Hrvatskog Crvenog križa, a dodatno je nadopunjen sukladno iskazanim potrebama na terenu.

Više informacija o sadržaju humanitarnih paketa za odrasle i djecu možete pronaći na slijedećem linku:

Prikupljanje humanitarne pomoći za raseljene osobe iz Ukrajine - SPALADIUM ARENA 10-17h - Crveni Križ Split (crvenikriz-split.com)

Osnovna škola Spinut pridružuje se ovoj akciji.

ŠTO PRIKUPLJAMO?

Prikupljanje se vrši u holu škole do kraja nastavne godine.

Na kraju svakog tjedna učenici će Tekstualni okvir: Sadržaj dječjeg paketa:

Pelene
Krema za djecu
Šampon za djecu
Pasta za zube
Četkica za zube
Hrana za bebe kašica
Žitne kašice/pahuljice 500g
Higijenske vlažne maramice

od prikupljenih proizvoda složiti dječje pakete i odnijeti u SPALADIUM ARENU.