Dalmatinski festival matematike 2022.

Autor: Katarina Sablić, 16. 5. 2022.

U petak, 13.svibnja 2022. u Splitu na Sveučilišnom odjelu za stručne studije održano je Ekipno natjecanje u matematici i Stručni skup za mentore učenika pod nazivom Dalmatinski festival matematike. Kao i do sada naša škola je imala predstavnike u tri kategorije, od skupa do skupa Q. U pratnji naših ekipa bile su Anita Papić, Vesna Korlaet i Katarina Sablić. Najzapaženiji rezultat je postigla naša najmlađa ekipa: Marko Gligo, Niko Milat, Duje Franić i Bruna Juračić (mentorice: Ana Reić, Dijana Dvornik, Luizela Botica i Esmeralda Stanišić). Osvojili su 3. mjesto u skupini N.

Zahvaljujemo ravnateljici na podršci, a učenicima i njihovim mentorima čestitamo na postignutim rezultatima!

Kako nam je bilo možete pogledati u galeriji.