SAJAM MOGUĆNOSTI

Autor: Diana Nikolić, 25. 10. 2017.

Pozivaju se roditelji i učenici

da dođu na Rivu u subotu,  28. listopada 2017. god. u vremenu od 10,00 do 13.00 sati i posjete  „Sajam mogućnosti“, gdje će im različite kulturno - umjetničke, športske i druge udruge predstaviti svoje sadržaje kako bi mogli odabrati određenu aktivnost kojom bi se bavili u slobodno vrijeme.

Poštovani,

Policijska uprava splitsko-dalmatinska zajedno sa Gradom Splitom provodi preventivni program u osnovnim školama, pod nazivom „Zajedno više možemo“. Program se aktivno provodi od 2011. godine i sastoji od više komponenti usmjerenih na prevenciju zlouporabe opojnih droga i drugih sredstava ovisnosti, vandalizma, vršnjačkog nasilja i drugih oblika rizičnog ponašanja, a koji su namijenjeni populaciji učenika 4. 5. 6. razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima.

Dana 28. listopada 2017. god. (subota) u vremenu od 10,00 do 13.00 sati u Splitu na Obali HNP-a ( Riva), planira se  organizacija  2. komponente programa - „Sajam mogućnosti“.

Radi se o događaju koji je već vrlo uspješno organiziran u Splitu tijekom kojeg učenici osnovnih škola u pratnji roditelja ili učitelja/ice, dolaze na Sajam mogućnosti, gdje im različite kulturno - umjetničke, športske i druge udruge predstavljaju svoje sadržaje kako bi mogli odabrati određenu aktivnost kojom bi se bavili u slobodno vrijeme.

Za svu djecu koja dođu na sajam zajedno a roditeljima biti će organiziran zabavni program.