Nastavak rada programa Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije

Autor: Katarina Sablić, 14. 9. 2019.

Nastavak rada programa Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije s polaznicima planiran je svečanim otvaranjem u subotu, 12. listopada 2019. godine, a rad je planiran svaku drugu subotu (5 subota tijekom 1. polugodišta i 7 subota tijekom 2. obrazovnog razdoblja). Završava Projektnim danom CI SDŽ koji je planiran za subotu, 25. travnja 2020. gdje će polaznici prikazati na čemu su radili tijekom programa.

Nakon provedenih testiranja za prijam kandidata u programe Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije za koje se prijavilo više od tisuću kandidata s područja SDŽ pa i iz susjednih županija, stručna povjerenstva sva četiri centra izvrsnosti zaključila su liste kandidata koji ostvaruju pravo pohađanja programa u ovoj školskoj godini.

U ovoj školskoj godini program pohađa 5 učenika Osnovne škole Spinut:

​CIM – Centar izvrsnosti matematike:

Lovre Jurišić (5.r), Jan Mateljan (6.r), Vice Marinković (7.r);

CIP – Centar izvrsnosti prirodoslovlja:

Barbara Banić (8.r);

CINT – Centar izvrsnosti novih tehnologija:

Alan Sladojević (8.r).

Kalendar rada, popis polaznika i ostale informacije možete pronaći na poveznici:

Izvor: www.ci-sdz.hr