UPISI u rednje škole

Autor: Fadila Zoranić, 20. 7. 2020.

Sukladno Odluci o upisu, 22. srpnja 2020. godine u 12:00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata, te je od toga trenutka omogućen ispis prijavnica. Redovni učenici će imati mogućnost dohvata prijavnice sa svog sučelja, te zatim elektronički ili osobno dostavljaju prijavnicu svom razredniku.

Razrednik može za svoje učenike dohvatiti prijavnicu u svom sučelju na kartici Evidencija prija rangiranja>Prijavnice>Tiskanje prijavnica. U slučaju da učenik nije u mogućnosti dohvatiti prijavnicu, razrednik može kroz svoje sučelje dohvatiti prijavnicu. Evidentirati da je učenik dostavio prijavnicu može se na Evidencija prije rangiranja>Prijavnice>Zaprimljene prijavnice.

Prijavnice moraju potpisati kandidat i njegov roditelj/skrbnik te dostaviti elektronički ili osobno razredniku u osnovnu školu do 24. srpnja u 15:00 sati, koji će to označiti u sustavu.

Školama/razrednicima je omogućeno da zaprimljene prijavnice evidentiraju do 24. srpnja do 21:59 sati. Nakon navedenog roka neće biti moguće evidentirati dostavu prijavnice te će učenik biti obrisan s ljestvica poretka.