Za Dan učitelja nagrađeno 504 najboljih odgojno - obrazovnih djelatnika

Autor: Fadila Zoranić, 5. 10. 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja na Svjetski dan učitelja nagradilo je najbolje odgojno- obrazovne djelatnike. Na temelju  Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.) i prema procjeni Povjerenstva za nagrađivanje. U  skupini od  504 najuspješnija odgojno-obrazovna djelatnika u školskoj godini 2019./2020. su čak tri djelatnice naše škole.

Iskrene čestitke i Sretan svjetski dan učitelja.
Nagrađeni: Učiteljica engleskog jezika Ivana Bokavšek. učiteljica vjeronauka Ružica Maleš i pedagoginja Fadila Zoranić