Snijeg u Splitu

Autor: Fadila Zoranić, 13. 3. 2013.

Učenici četvrtih razreda naše škole u dvosatnom druženju s dragim gostom, piscem knjige Snijeg u Splitu, dr. Matkom Marušićem doznali su kako je došlo do pisanja knjige, o njegovu životu,obitelji te mnogim zanimljivostima iz njegova djetinjstva.

Učenici su postavljali pitanja na koje je dr.Marušić strpljivo i s velikim zadovoljstvom  odgovarao a na kraju je učenicima podijelio autograme.

Zahvaljujemo se gospodinu Marušiću koji je našim učenicima omogućio nezaboravni susret, koji će možda, neke od njih,  inspirirati da i sami počnu pisati.

Sretno im!

Sretno im!